Alice van ’t Hof
Naam: Alice van ’t Hof
Plaats: Amersfoort
Bedrijf: vanthofadviesinstijl
Website: www.vanthofadviesinstijl.nl
Blauwdruk: Lila, Paars, Lichtroze, Cerise
De kleuren van mijn persoonlijke Blauwdruk hebben mij rust, zelfvertrouwen en een dieper inzicht in mijzelf gegeven.
Jarenlang gaf ik als imageconsultant talloze vrouwen advies op basis van alleen uiterlijke kenmerken. Sinds ik werk met de Persoonlijke Kracht methodiek valt alles op z’n plek. Maken we de verbinding tussen innerlijk en uiterlijk.
De PK methodiek gebruik ik als vertrekpunt. Het is geen heilige graal het is wat jij ermee doet! Samen met mij. Jezelf leren kennen en bouwen aan zelfvertrouwen. Onderzoeken wat bij jouw past en op basis hiervan de juiste keuzes maken.
Over mij
Van nature ben ik een observator en geïntrigeerd hoe mensen communiceren door taal, kleding en lichaamshouding. Ik ben gefascineerd door schoonheid, kleuren, stoffen, kunst, interieur en architectuur.
Ik laat je graag ervaren wat kleur en stijl voor jouw professionele uitstraling en geluk kan betekenen.
